Intro Plusz Ker Kft. Irodszer Webáruház
Keresés
Termékek

Irodaszerek kiskereskedelmi forgalmazására, Budapest területére tapasztalattal rendelkező

területi képviselő munkatársat keresünk.

Főbb feladatok:

  • Az értékesítési területhez tartozó potenciális partnerek megkeresése.

  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, vevői igények kiszolgálása.

  • Rendelések és kiszállítások kezelése.

  • Az értékesítéshez kapcsolódó árajánlatok elkészítése.

  • Vállalat által meghatározott üzleti célok elérése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Irodaszerek értékesítésben szerzett tapasztalat

  • Nagyfokú önállósság, pozitív beállítottság.

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.

  • Középfokú végzettség

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

  • Saját gépjármű

Előny:

  • Meglévő ügyfélkör

  • Marketing szoftverek ismerete

Amit kínálunk:

  • Fix alapfizetés, forgalom utáni jutalék

  • Mobiltelefon, próbaidő letelte után laptop

  • Rugalmas munkaidő

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz megküldésével a varga.karoly@introplusz.hu e-mail címre várjuk.

Kosaram

SZÁLLÍTÁSI DÍJAK:
Nettó 30 000 Ft felett DÍJMENTES!
Nettó 10 000-30 000 Ft közt 1900 Ft
Nettó 10 000 Ft alatt 3810 Ft

KISZÁLLÍTÁSI AKCIÓ!

ÉRD, DIÓSD ÉS TÖRÖKBÁLINT TELJES TERÜLETÉN A KISZÁLLÍTÁS NETTÓ 10 000 FT RENDELÉS FELETT DÍJMENTES!